e-Mocni

dodano: 3 stycznia 2019 o godzinie 09:32

Zachęcamy do skorzystania ze szkoleń online.

Można wybrać jeden lub kilka szkoleń z obszarów tematycznych: praca i rozwój zawodowy, relacje z bliskimi, edukacja, realizacja  zainteresowań – odpoczynek, hobby, zdrowie, finanse,  religia i życie duchowe, sprawy codzienne, zaangażowanie obywatelskie.

Temat ostatni, tj. zaangażowanie obywatelskie (polityczne, społeczne itp.) polecam szczególnie jako ciekawy  bezpłatny kurs zakończony certyfikatem dla radnych nowej kadencji, członków rad sołeckich itp.

Każdy uczestnik  komponuje sobie swój własny kurs. Każdy otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia, dostępny na platformie do wydruku po zakończeniu każdego z wybranych modułów szkoleniowych.

Krótka  INSTRUKCJA LOGOWANIA:

Po wejściu na link https://platforma.e-mocni.org.pl   po prawej stronie    jest zakładka do szkoleń on-line, na którą potencjalny uczestnik powinien wejść. Jest tam również regulamin szkoleń.

Po kliknięciu na „szkolenia on-line”  pojawia się krótka ankieta – którą  uczestnik powinie wypełnić (podstawowe dane). Po  wypełnieniu ankiety i kliknięciu „wyślij”,  na podany w ankiecie adres mailowy zostanie przesłane potwierdzenie zgłoszenia i link ,  na który należy znowu kliknąć.

Pojawi się wówczas wykaz szkoleń. Uczestnik wybiera co najmniej 1 szkolenie. Zakłada się, że czas realizacji szkolenia/szkoleń w sumie dla danego uczestnika nie powinien być mniejszy niż 7 godzin (praktycznie przejście przez ścieżkę szkoleniową trwa znacznie krócej).

Po wybraniu szkoleń/szkolenia należy kliknąć „wyślij”. Na adres milowy zostanie przesłany wówczas login i hasło uczestnika.

Należy znowu kliknąć na lin, wprowadzić login i hasło, które można już po zalogowaniu zmienić. 

W dalszej kolejności już można przystąpić do wypełniania pretestu on-line, poczytania materiałów i wysłania posttestu . 

Każdy uczestnik otrzyma pocztą drukowane materiały szkoleniowe na podany w ankiecie adres. Ponadto w każdym czasie – nawet po ukończeniu szkolenia będzie mógł czytać na platformie on-line wszelkie materiały szkoleniowe ze swojego planu, będzie je także mógł pobrać i zapisać na swoim komputerze.

Lista szkoleń online
Podręcznik dla uczestników szkoleń