Szlachetna Paczka

dodano: 15 grudnia 2017 o godzinie 14:49

Ot takie oto podziękowania  za włączenie się do tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki 🙂

Drodzy Darczyńcy,
w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!

Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę

Obdarowaliście rodzinę (oznaczoną numerem POM-3145-558706)

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie Pani Basia, gdy otworzyła drzwi ucieszyła się na nasz widok, nie spodziewała się, że taką pomoc dostanie. Największą radość sprawiły jej: żywność i środki czystości. Oskar ucieszył się z obuwia i odzieży, natomiast Dawid było pod wrażeniem łóżka i pierwsze co powiedział: „Mamo dzisiaj się wyśpię”. Nie było takiej rzeczy, która by rodziny nie ucieszyła. Bardzo się cieszę, że rodzina nie kryła wzruszenia na otrzymaną pomoc.

Co chce przekazać wolontariusz? Dziękuje za współpracę oraz za przekazaną pomoc rodzinie, bardzo miło było Panie poznać. Dziękuję Wam za Wasze wspólne, wielkie serce i troskę o to, by komuś pomóc i okazać mu serdeczność. Dla tej rodziny Wasza paczka znaczyła bardzo dużo. Dziękuję i życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt i do zobaczenia.

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina? „Serdeczne podziękowania z całego serca. Nigdy nie dostałam takiej pomocy i się bardzo cieszę. Jakbym napisała list, to nie napisałabym tego co chciałabym powiedzieć, gdyby była możliwość sama bym Państwa uściskała i podziękowała osobiście.”

Szlachetna paczka – lubię ludzi.