Warsztaty z zakresu nowoczesnych technologii uprawy roślin

dodano: 14 sierpnia 2018 o godzinie 14:33

Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Rolnictwa Oddział Słupsk prowadzi rekrutację osób na warsztaty z zakresu nowoczesnych technologii upraw roślin. Warsztaty będą organizowane w ramach przedsięwzięcia pn. ,, Nowoczesne technologie uprawy roślin – przyjazne dla człowieka i środowiska”, które otrzymało dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. 

Warsztaty będą odbywały się na terenie wszystkich powiatów województwa pomorskiego w okresie od września do końca listopada Br. Skierowane są do wszystkich mieszkańców województwa pomorskiego, rolników, mieszkańców wsi, właścicieli działek i ogródków przydomowych. Każdy warsztat będzie trwać 8 godzin wykładowych.

Udział w warsztatach jest bezpłatny!!

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma tester podłoża do samodzielnego pomiaru pH gleby i wilgotności, ponad to uczestnicy otrzymają ulotkę, w której będą zawarte podstawowe informacje dotyczące nowoczesnych technologii uprawy roślin oraz certyfikat udziału w warsztacie.

Podczas warsztatów zostanie przekazana wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie ochrony i przywrócenia właściwości użytkowanej gleby poprzez stosowanie nowoczesnych technologii uprawy roślin oraz ochrony wód gruntowych poprzez stosowanie zrównoważonego nawożenia, wapnowania i nawadniania/odwadniania.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie telefoniczne ( numer telefonu 59 842-58-49) lub wypełnienie karty zgłoszeniowej (dostępnej w załączniku lub na naszej stronie internetowej www.sitr.slupsk.pl ) i przesłanie jej mailem na nasz adres: sitrslupsk@poczta.onet.pl, lub faxem pod numer 59 842-58-49 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCHUDZIAŁEM W WARSZTATACH !!!

Udział w warsztatach jest bezpłatny, każdy warsztat będzie trwać 8 godzin wykładowych, zapewniamy również drobny poczęstunek dla uczestników.

Dla każdego powiatu przewidziano jedno spotkanie dla 15 osób.