Zdobyliśmy nagrody dla szkoły !!!

dodano: 27 kwietnia 2018 o godzinie 11:30

Aktualizacja 27.04.2018 .r

Miło nam się podzielić z Państwem taką oto informacją o WYGRANEJ 🙂
Dzięki Państwa zaangażowaniu – płatników podatku, opłat za odpady … , udało się nam wspólnie zdobyć atrakcyjne nagrody dla szkoły.

Poniżej informacja przekazana dzisiaj mailowo przez Krajową Izbę Rozliczeniową.

Serdecznie gratulujemy Urzędowi Gminy Konarzyny zwycięstwa w konkursie „Warto bezgotówkowo” organizowanym przez KIR, pod patronatem honorowym Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii w ramach Programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej.

Proszę przyjąć wyrazy uznania – Państwa  zaangażowanie w działania na rzecz realizacji idei cyfrowej Polski pozwoliło znaleźć się Urzędowi Gminy Konarzyny w gronie najbardziej innowacyjnych i bezgotówkowych urzędów w Polsce.

Program upowszechniania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji

publicznej przynosi wymierne i imponujące sukcesy – już w ponad połowie urzędów

w Polsce możemy wnosić opłaty za pomocą karty płatniczej lub telefonu.

Dziękujemy Państwu za przystąpienie do Programu i udział w konkursie „Warto bezgotówkowo”. Jesteśmy przekonani, że możliwość dokonywania opłat administracyjnych  bez konieczności korzystania z gotówki zwiększa komfort obsługi  i zadowolenie klientów.

 

Krajowa Izba Rozliczeniowa

Organizator konkursu

 

 

02.01.2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie promującym płatności bezgotówkowe w urzędach.  Nagrodą jest wartościowy i nowoczesny sprzęt cyfrowy dla szkoły. Wystarczy, że zapłacisz kartą w urzędzie za podatek, śmieci, opłaty skarbowe. Im więcej płatności kartą, blik-iem tym większa szansa na wygraną. Konkurs trwa od 01 stycznia 2018 r. do 31 marca 2018 r.