TARGI

dodano: 27 maja 2019 o godzinie 09:34

SZANOWNI PAŃSTWO !

AKTUALIZACJA 13.07.2020 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału
w Targach Rolno-Przemysłowych i Wystawie Koni Zimnokrwistych,
które odbędą się w dniach 5-6 września 2020 r.
na terenie byłego lotniska wojskowego w Konarzynach.

Z wielką przyjemnością pragnę zaprosić Państwa do Konarzyn na Targi Rolno- Przemysłowe, którym towarzyszyć będzie Wystawa Koni Zimnokrwistych.

Swoją ofertę przedstawią firmy z branży maszyn, urządzeń i narzędzi rolniczych, środków transportu, pasz i dodatków paszowych, chemii w rolnictwie, materiałów budowlanych, wyposażenia budynków inwentarskich, ciepłownictwa i energii odnawialnej. Zachęcamy również do udziału firmy z branż: pszczelarskiej,  przetwórstwa owocowo- warzywnego, leśnego, spożywczego, mięsnego,  weterynaryjnej, leśnictwa i przemysłu drzewnego oraz zajmujących się hodowlą koni. Podczas targów odbędzie się kiermasz ogrodniczy, obecna będzie prasa, wydawnictwa specjalistyczne, przedstawiciele banków oraz doradztwa rolniczego.

Targom będą towarzyszyć Dożynki Gminne z licznymi konkursami i koncertami, a także wystawa rzemiosła artystycznego oraz produktów regionalnych i tradycyjnych. Targi to również blok handlowy, w którym będzie można znaleźć prawie wszystko, w tym także gastronomię i wesołe miasteczko.

Mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z naszego zaproszenia, a Wasza firma uzupełni ofertę targową. Warunkiem uczestnictwa w Targach jest przesłanie wypełnionego zgłoszenia oraz dokonanie wpłaty na konto organizatora.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa udział w Targach Rolno-Przemysłowych w Konarzynach.

/-/ Jacek Warsiński

Wójt Gminy Konarzyny

https://www.facebook.com/targiKonarzyny/
Facebook

Regulamin targów
Karta zgłoszenia
Oferta dla sponsorów